JOIN WSDT

Szymon Krawczyk

General information:

Nazywam się Szymon Krawczyk i od 3 lat inwestuję na giełdzie spółek amerykańskich. W ostatnim roku, który finansowo nie był łatwy dla większości osiągnąłem ponad 500.000 PLN zysku. Na prośbę kilku znajomych osób stworzyłem GRUPĘ PROFITADE, gdzie dzielę się moim doświadczeniem oraz praktycznymi wskazówkami dotyczących tradingu. Codziennie prowadzę SESJE NA ŻYWO, dzięki czemu każdy trader w PROFITADE ma podane “na tacy” to co najważniejsze.

About Brand

Problem polega na tym, że jeżeli coś jest powszechnie używane to nie działa w takiej skali jakiej oczekujemy. Ogrom książek, które uczą jak skutecznie inwestować, w praktyce tworzą z inwestora „DAWCE KAPITAŁU” w mniejszym lub większym stopniu.

Dzisiaj rynek jest często MANIPULOWANY przez instytucje finansowe, które dokładnie wiedzą jakie ruchy wykona inwestor, w którym miejscu kupi akcje, gdzie ma swojego Stop Lossa (czyli zabezpieczenie w przypadku straty) i gdzie zrealizuje swój zysk. Inwestor, który nauczył się teorii z książek i działa jak większość, TRACI JAK WIĘKSZOŚĆ.
Zaledwie 10% Traderów osiąga REGULARNY ZYSK. Przerażające? Nie w naszej grupie. W PROFITADE pokazuje to co istotne, byś znalazł się w mniejszości (10%),
dlatego nasi traderzy osiągają naprawdę DOBRE WYNIKI każdego dnia!

*About me section is based on the mentor’s own claims and not verified by WSDT

The registration deadline is April 14

The registration deadline is April 14

Not all countries are allowed to the WSDT competition. Look through the list of eligible countries.